WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Agnieszka Horbacka

Nazywam się Agnieszka i jestem starszym specjalistą do spraw ryzyka finansowego.
Moje doświadczenie zbierałam w wielu renomowanych firmach z branż bankowych i finansowych. Od 4 lat zajmuję się tworzeniem i usprawnianiem raportów i aplikacji w języku Visual Basic.
Dużą wagę przywiązuję do tego, żeby wszystkie realizowane przeze mnie prace zostały wykonane dokładnie i rzetelnie. Dla mnie liczy się bycie perfekcyjnym i skrupulatnym. Zajmuje się całym procesem tworzenia raportów i aplikacji – od zebrania Twoich wymagań biznesowych przez implementacje rozwiązań, po wdrożenie w Twojej firmie.
Za pomocą Visual Basica tworzę prawdziwe unikaty. Moim celem jest ułatwianie Tobie pracy i rozwiązywanie w prosty sposób na pozór skomplikowanych problemów.
Programowanie w VBA stanowi dla mnie prawdziwą przyjemność. Uwielbiam tworzyć nowe rzeczy, wymyślać i analizować nowatorskie rozwiązania; lubię, kiedy dzięki napisanym przeze mnie aplikacjom wielogodzinna, mechaniczna praca zaczyna trwać kilka sekund.
Dla mnie nie ma ani łatwych, ani trudnych problemów. Są jedynie takie, które trzeba rozwiązać. Z przyjemnością podejmę się każdego postawionego przede mną wyzwania.
Jestem rzetelna i sumienna. Zawsze dotrzymuje terminów, a każde zlecenie wykonuję z najwyższą starannością i zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Gwarantuję najniższe ceny za najwyższą jakość. Rozumiem Twoje potrzeby i z radością wykorzystam swoje umiejętności, by zoptymalizować procesy i wspomóc Twoją działalność. Wystawiam faktury VAT.
Z chęcią przygotuję całkowicie za darmo zarys przeprowadzanych przeze mnie prac i przedstawię koncepcyjne rozwiązanie problemu. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpię do implementacji aplikacji. Niczym nie ryzykujesz i masz gwarancję, że wprowadzone przeze mnie usprawnienia zawsze będą zgodne z charakterem i specyfiką problemu. Nigdy nie pozostawiam moich aplikacji bez wsparcia. Zawsze możesz się do mnie zwrócić, jeśli będziesz potrzebować nowych funkcjonalności, czy aktualizacji.
Optymalizacja procesów i wdrażanie aplikacji VBA pozwoli Ci zaoszczędzić Twój czas, a tym samym pieniądze i inne zasoby. Dzięki nim Twoja działalność stanie się prostsza i bardziej czytelna. Koniec z czasochłonną i męczącą ręczną pracą na arkuszach kalkulacyjnych. Skorzystaj z rozwiązań szytych na miarę Twojego biznesu. Wprowadź do swojej firmy innowacyjność i nowoczesność.
Napisz, w czym mogę Ci pomóc, a już jutro świat Twojego biznesu stanie się prostszy.

Dane adresowe:

Miejscowość:

Wrocław

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 0

x